Slidinėdamas Alpėse žuvo prancūzų aktorius Gaspard'as Ullielis, vaidinęs Hanibalą Lekterį

Gaspard'as Ullielis / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2022-01-19 17:49
Po incidento slidinėjant Alpėse mirė garsus Prancūzijos aktorius Gaspard'as Ullielis, praneša portalas „ABS news“.

37 metų aktorius Gaspard'as Ullielis antradienį sraigtasparniu buvo nugabentas į Grenoblio ligoninę po susidūrimo slidinėjant Savojos regiono šlaituose.

Vietinis transliuotojas France Bleu pranešė, kad jis buvo paguldytas į ligoninę dėl kaukolės sužalojimo, kai susidūrė su kitu slidininku. Pasak France Bleu, kitas slidininkas smarkiai nenukentėjo ir nebuvo paguldytas į ligoninę.

Kalnų policijos tarnyba, dirbanti nelaimės vietoje, pranešė, kad pastarosiomis dienomis kietėjant sniegui per dieną buvo atliktos penkios ar šešios gelbėjimo operacijos.

Aktorius Gaspard'as Ullielis su prancūzų modeliu ir dainininke Gaëlle Piétri buvo susilaukęs sūnaus. 

G.Ullielis buvo vienas garsiausių Prancūzijos aktorių. Taip pat buvo „Chanel“ aromato „Bleu de Chanel“ veidas.

Gaspardas Ullielis / Scanpix nuotr.
Gaspardas Ullielis / Scanpix nuotr.

G.Ullielis sulaukė tarptautinio dėmesio dėl garsiojo kanibalo vaidmens filme „Hanibalas: pradžia“ („Hannibal Rising“), taip pat turėjo vieną pagrindinių vaidmenų dar neišleistame „Marvel“ seriale „Mėnulio riteris“ („Moon Knight“), primena naujienų agentūra BNS.

G.Ullielis 2017 metais pelnė „Cezarį“ – prancūziškąjį „Oskaro“ atitikmenį – geriausio aktoriaus kategorijoje už vaidmenį filmą „Tai tik pasaulio pabaiga“ (Juste la fin du monde). Šioje juostoje jis suvaidino kartu su aktorėmis Marion Cotillard ir Lea Seydoux.

Fotogalerija:

G.Ullielis taip pat gavo „Cezario“ apdovanojimą 2004 metais, kai buvo pripažintas perspektyviausiu aktoriumi už vaidybą Pirmojo pasaulinio karo dramoje „Ilgos sužadėtuvės“ (Un long dimanche de fiancailles) kartu su Audrey Tautou.

Velionis aktorius taip pat suvaidino juostoje „Sen Loranas“ (Saint Laurent) – viename iš dviejų 2014 metais išleistų biografinių filmų apie legendinį dizainerį. Tačiau tąsyk „Cezaris“ atiteko konkuruojančio filmo žvaigždei Pierre'ui Niney.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama