„Šok su žvaigžde“ lyderėmis tapo M.Linkytė ir KaYra, viena pora paliko šou

Penktoji „Šok su žvaigžde“ laida / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-31 21:00
Šeštadienio vakarą šou „Šok su žvaigžde“ ant parketo sukosi dešimt porų – pasitelkę visas jėgas, fantaziją ir drąsą dalyviai kovojo dėl išlikimo, tačiau viena iš porų šįvakar turėjo atsisveikinti. Deja, mažiausiai palaikymo sulaukė Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič.

Komisija Jovitos ir Rafal porai skyrė 21 balą, tačiau to neužteko, kad pora išliktų šou – kitą šeštadienį žiūrovai projekte jų nebeišvys.

Geriausiai komisja įvertino Monikos Linkytės ir Rolando Beržinio bei Kristinos Radžiukynaitės ir Justo Girdvainio poras: joms abiems skyrė po 27 balus. 

Mažiausiai komisijos balų surinko Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė – jiedu buvo įvertinti 17 balų, tačiau porai išlikti, akivaizdu, padėjo žiūrovų balsai.

Penktoje šou „Šok su žvaigžde“ laidoje dėl išlikimo kovojo dešimt porų: Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis, Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker-Vika, Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič.

Porų pasirodymus vertino Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė bei triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas.

Penktoji „Šok su žvaigžde“ laida / J. Stacevičius / LRT nuotr.
Penktoji „Šok su žvaigžde“ laida / J. Stacevičius / LRT nuotr.

Žmonės.lt primena, kad praėjusį šeštadienį „Šok su žvaigžde“ projektą teko palikti Monikai Marijai ir Justinui Mejeriui-Ustin.  Poros šokis nesužavėjo komisijos – ši skyrė tik 18 balų. 

Tuo tarpu daugiausia komisijos pagyrų sulaukė vienais iš favoritų laikomi Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Šiems komisija skyrė 27 balus, o teisėja Eglė Visockaitė poros šokį įvertino pirmuoju šio sezono dešimtuku.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama