Sostinėje – spalvingas koncertas: nemokami Donato Montvydo, grupės The Roop pasirodymai

„The Roop“, Donatas Montvydas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-05-26 14:30
Birželio 4 dieną Vilniuje įvyks finalinis festivalio „Baltic Pride“ įvykis – grandiozinis koncertas prie Baltojo tilto „Išdidūs miestai“, kuris vainikuos dieną vyksiančias eitynes „Už lygybę ir taiką“. Čia savo pasirodymus surengs ryškiausi šalies atlikėjai ir netikėti svečiai.

„Baltic Pride“ 2022 festivalio organizatorė, Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL džiaugiasi, kad eitynes „Už lygybę ir taiką“ vainikuos išskirtinis Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių koncertas.

„Džiaugiuosi, kad „Baltic Pride“ koncertas „Išdidūs miestai“ organizuojamas bendradarbiaujant su svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A“ organizuojančia asociacija. Esu tikras, kad koncertas taps švente visiems čia atvyksiantiems. Tikiuosi, kad partnerystė su „M.A.M.A“ leis mums pasiekti daugiau: daugiau puikios muzikos, pozityvių emocijų ir atvirumo. Muzika – galinga mus vienijanti jėga“, – sako LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Birželio 4 d. dieną sostinėje įvyksiantis koncertas, suburs ryškiausius scenos vardus į vieną sceną, kurioje laukia ir daugybė staigmenų.

Organizatoriai atskleidžia, kad savo programas padovanos atlikėjas ir dainų kūrėjas Dominykas Vaitiekūnas, vienas garsiausių šalies dainininkų – Donatas Montvydas bei „Eurovizijos“ dainų konkurse išgarsėjusi bei tarptautinę šlovę besiskinanti grupė – „The Roop“.

„The Roop“
„The Roop“

„Baltic Pride“ 2022 koncerte „Išdidūs miestai“ taip pat pasirodys net trys LGBT bendruomenės divos, pristatysiančios drag kultūrą vilniečiams ir miesto svečiams: gerbėjams Lietuvoje puikiai pažįstamos drag atlikėja LaDiva Live iš Belgijos, drag diva iš Šveicarijos – Catherine d'Oex bei „Baltic Pride“ debiutuosianti „The Switch Drag Race“ sezono lyderė bei „The Voice“ muzikinio šou dalyvė iš Prancūzijos – Leona Winter.

„Pasirodymas Baltic Pride man reiškia labai daug. Kad ir kur vykčiau, ginu teisę į laisvę: ar tai būtų saviraiškos laisvė, ar laisvė būti savimi. Kiek leis mano jėgos, ir toliau kovosiu prieš neteisybę“, – pabrėžia viena iš pasirodysiančių drag kultūros atstovių, Catherine d'Oex.

Pievoje prie Baltojo tilto laukia ir daugiau staigmenų – čia savo naujausią vaizdo klipą, kurio dalimi galės tapti visi norintys, ruošiasi filmuoti viena garsiausių Lietuvos atlikėjų – Justė Arlauskaitė – Jazzu.

Taip pat susirinkusi publika turės galimybę išvysti ir specialų aktoriaus Gyčio Ivanausko įkūnyto personažo Lolitos Zero pasirodymą, kurio metu nuskambės ir abejingų nepalikęs kūrinys „Not your mother“.

Lolita Zero
Lolita Zero

Pasak koncertą organizuojančios asociacijos „M.A.M.A.“, kvietimas prisidėti prie šio svarbaus įvykio Vilniuje – didžiulis įvertinimas ir atsakomybė.

„Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie „Išdidūs miestai“ koncerto organizavimo, kuris taps ryškiausiu ir pozityviausiu pastarojo meto įvykiu čia, Lietuvoje. Labai laukiame visų vilniečių ir miesto svečių, norinčių puikiai praleisti laiką, klausantis kokybiškos muzikos bei

susipažindinant su drag kultūra. Muzika – yra tai, kas mus visus vienija, sujungia, todėl tai taps itin svarbiu „Baltic Pride“ savaitės įvykiu“, – teigia asociacijos „M.A.M.A.“ atstovai.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama