Šou „Žalgirio“ arenoje ruošiantis D.Montvydas: „Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje“

Donatas Montyvdas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-05 14:53
Šie metai Donatui Montvydui – ypatingi. Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, atlikėjas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną ir sako: „Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje, po kurio galėčiau daryti pertrauką“.

Žinomiausias šalies atlikėjas per savo muzikinę karjerą jau spėjo surengti tris grandiozinius pasirodymus didžiausioje arenoje šalyje. Tai, kas laukia gerbėjų šių metų gruodžio 27-ą dieną Kaune, neabejotinai ilgai įsirėš atmintyje. Tiek Donatui Montvydui, tiek jo ištikimai klausytojų miniai.

Donatas Montyvdas
Donatas Montyvdas

„Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas jau dabar kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai. Atlikėjas neslepia – atsakomybė didžiulė. Ir nors šiuo sudėtingu laikotarpiu gal ir būtų paprasčiausia šiek tiek atsitraukti, Donatas Montvydas pabrėžia, kad tai vienintelis laikas ir vieta parodyti tai, ko Lietuvos žiūrovai dar nėra matę.

Įspūdingas šou Kaune – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė retrospektyva, asmeniniai išgyvenimai, didžiausią įtaką karjeroje turėjusios detalės. Ši kelionė, kaip sako atlikėjas, bus paskutinis taškas, užbaigsiantis ne tik šiuos metus, bet ir vieną iš svarbiausių muzikinių etapų.

Donatas Montyvdas
Donatas Montyvdas

Atlikėjas džiaugiasi, kad unikaliems sumanymams Kauno „Žalgirio“ arena yra pati tinkamiausia. Nors neretai šalies atlikėjai baiminasi čia rengti pasirodymus, Donatas Montvydas sako, kad būtent šioje arenoje galima įgyvendinti tokius užmojus, kurie tikrai nebus pamiršti. Ore kabančios milžiniškos kinetinės platformos, išskirtinis scenos išplanavimas ir pirotechnikos naujovėmis lydimi muzikiniai akcentai. Garsas bus tik viena iš sudedamųjų šou efekto dalių: „Mano tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą, provokuojant visus įmanomus pojūčius“.

Donatas Montyvdas
Donatas Montyvdas

Gruodžio 27-ą dieną Kaune į sceną žengs ir puikiai žinomi atlikėjai bei ypatingi svečiai, kurie bus paskelbti artėjant pasirodymui, o šou kurs specialiai šiam koncertui renkami talentingiausi šokio profesionalai. Jau visai netrukus bus paskelbta ir šokėjų atranka. Ištikimiausi gerbėjai galės ne tik įsigyti limituoto tiražo albumo „1987“ vinilinę plokštelę, bet ir bilietus į gerbėjų zoną, kuri suteiks galimybę patekti į užkulisius ir pasimatyti su pačiu atlikėju.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama