Tadas Juodsnukis: „Dirbdamas ir gerą darbą, čia tegali turėti „trečią golfą“ ir nueiti į baseiną“

Tadas Juodsnukis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-30 14:38
Dainininkas Tadas Juodsnukis (25) susirūpino: šitiek jo draugų, artimųjų emigravo ir tvirtina, kad svetur gyvena geriau. „Beveik visi draugai, pažįstami ir giminaičiai išvažiavo. Galvoju ir aš: gal reikia išvažiuoti?“ – Žmonės.lt sakė atlikėjas.

Susimąstyti apie galimybę emigruoti T.Juodsnukį paskatino aplinkinių pavyzdys. Tadas sako, tuoj čia, Lietuvoje, visai nebeliks pažįstamu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kol kas man Lietuvoje viskas gerai. Bet draugų reikės ieškoti iš naujo, čia problema. Skaipintis ir skambinėti jau kiek nusibodo. Pagalvoju, galbūt dainuoti galėčiau ir kur nors svetur“, – svarsto T.Juodsnukis.

Kodėl jo rato žmonės paliko Lietuvą? „Dauguma emigruoja dėl pinigų. Pavyzdžiui, Lietuvoje, jei ir dirbi geresnį darbą, turi tik „trečią golfą“ ir gali leisti sau kartą per mėnesį nueiti į baseiną. O ten užsidirbęs – keliauti po pasaulį. Pas mus žmonės taupo, kad vasarą vieną kartą galėtų pakeliauti. Bet tai – nesąmonė“, – sako atlikėjas.

T.Juodsnukis tvirtina, kad kone visi jo bičiuliai užsienyje prasigyveno: „Didžioji dalis mano draugų užsienyje dirba aukštos kvalifikacijos darbus. Dirba tokius darbus, kokių Lietuvoje negautų. Neturiu tokių draugų, kurie dirbtų fabrikuose...“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Lietuvoje nėra pliusų. Tas ir baisiausia. Net ir aš nerandu pliusų, kad ir kaip norėčiau.

Ir namo į Lietuvą sugrįžti jie, anot Tado, neplanuoja: „Kai ima dėlioti pliusus ir minusus... Lietuvoje jie neranda pliusų. Tas ir baisiausia.“

Tai kodėl ir Tadas dar neišskleidė sparnų? „Aš labai myliu Lietuvą ir iškeliauti man būtų labai sunku. Ir dėl šeimos, artimųjų, dviejų šuniukų... Bet galimybės neatmetu. Man čia liūdniau dėl tos aplinkos, kurią sukūrė valdžia ir mes patys...“ – svarsto.

Bet jei sparnus kada išskleis, keliaus į Havajus. „Havajai – viena iš mano svajonių. Šveisčiau ten banglentę, ją vaškuočiau, ir man būtų gerai. Atsikelčiau, atsisėsčiau ant mopedo, nuvaryčiau prie jūros, paruoščiau banglentes ir gerčiau kokoso pieną“, – pasvajojo.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijos“ žvaigždės – nuo Conchitos Wurst iki „Lordi“: ar atpažįstate, kas jas vaidina?

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama