Trečio vaiko besilaukusi šokėja Iveta Lukošiūtė patyrė persileidimą

Iveta Lukošiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-13 15:36
JAV gyvenanti buvusi šokėja Iveta Lukošiūtė su ukrainiečiu vyru Jenya Raytsesu neseniai pranešė džiugią žinią, kad laukiasi trečiosios atžalos. Vis tik po savaitės šokėja išgirdo liūdną naujieną – ji patyrė persileidimą.

Iveta Lukošiūtė sekmadienį nuvyko į ligoninę, nes naktį ėmė kraujuoti ir patyrė baisius skausmus, kurie nesibaigė ir kitą dieną. Ligoninėje jai atliko testus ir nustatė, kad ji patyrė persileidimą. Ivetos kūdikio širdis nustojo plakti 11 savaitę.

Šia liūdna žinia šokėja sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Gydytoja pranešė, kad mažylio širdis nebeplaka, patyriau persileidimą, viskas pasišalino savaime... Žinau, turiu du nuostabius vaikus, bet tai nėra lengva“ – skaudžiomis emocijomis dalijosi I.Lukošiūtė.

Iveta Lukošiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Iveta Lukošiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

I.Lukošiūtė su ukrainiečiu vyru J.Raytsesu augina 2017-ųjų sausį gimusį sūnų Vidą ir 2020 metų balandžio 25-ąją gimusią dukrą Ilaną.

Tiesa, susilaukti pirmagimio jai nebuvo lengva. Atvirame interviu Iveta yra prisipažinusi, kad patyrė du persileidimus. Po tokių išgyvenimų vis tik svajonės turėti dar vieną vaiką Iveta tąkart neatsisakė. 

Žmonės.lt primena, kad žinia apie nėštumą I.Lukošiūtė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Buvusi šokėja paviešino nuotraukas, kuriuose ji demonstravo suapvalėjusį nėščiosios pilvuką.

Iveta Lukošiūtė / „Instagram“ nuotr.
Iveta Lukošiūtė / „Instagram“ nuotr.

„10 savaičių ir 1 diena, skaičiavimas prasidėjo“, – rašė ji ir pasidalijo kadrais, kuriuose matyti ir dukra Ilana.

Apie nėštumą ji kalbėjo ir Instagramo istorijose (ang. stories): „Dar truputį per anksti dalintis naujienomis, bet kai kuriomis dienomis aš taip išsipūčiu, kad tampa sunku tai nuslėpti“.

Iveta pasakojo, kad su mylimuoju susipažino internetinių pažinčių svetainėje, o pati niekada nenorėjo būti karjeriste, o šeima jai – didžiausia vertybė.

„Niekada nenorėjau vyro iš šou pasaulio, šie žmonės pernelyg narciziški ir besirūpinantys daugiau savimi, nei žmonėmis esančiais aplink. Norėjau paprasto, mylinčio, gero vyro“, – sakė vyrų dėmesio nestokojanti gražuolė.

Kitame interviu ji pasakojo, kad su vyru jie – tikri sielos draugai. Nuo pirmos pažinties dienos.

„Žmonės sako, kad santuoką reikia prižiūrėti, nuolat dirbti. O ką tiksliai dirbti reikia? Mes nesipykstame, viską išsiaiškiname normaliai kalbėdamiesi, todėl nesuprantu to pasakymo apie darbą. Gal taip yra dėl to, kad susitikome brandaus amžiaus“, –2020 metais, sulaukusi dukros, kalbėjo ji.

Iveta Lukošiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka
Iveta Lukošiūtė / Asmeninio albumo nuotrauka

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama