Vaidą Baumilą TV laidoje pakeitė naujas vedėjas: paaiškėjo, kodėl

Vaidas Baumila / Arno Strumilos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-07 08:18
Atlikėjas Vaidas Baumila, vedęs LRT televizijos laidą „Svajoja vaikai“, jau kurį laiką šioje programoje nebepasirodo – vedėjo poziciją užėmė kitas žinomas vyras. Šis pasikeitimas, pasirodo, nebuvo numatytas – jo teko imtis dėl įvykdyto pažeidimo.

Akylūs žiūrovai pastebėjo, kad V.Baumila šeimai skirtoje savaitgalio laidoje „Svajoja vaikai“ nebepasirodo nuo lapkričio. Atlikėjas iš eterio dingo ne laikinai: Vaidą pakeitė aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

Priežastis, kodėl nuspręsta pakeisti laidos vedėją, portalui Žmonės.lt paaiškino LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė. Pagrindinis motyvas – pažeistos sutarties sąlygos.

„Prie laidos „Svajoja vaikai“ komandos prisijungė naujas vedėjas Leonardas Pobedonoscevas, turintis didelę laidų vedėjo patirtį. Šis pokytis įvyko, nes prieš tai buvęs vedėjas Vaidas Baumila pažeidė LRT ir prodiuserinės kampanijos sutarties punktą, kuriame numatyta, kad vedėjas negali dalyvauti kitų televizijų projektuose apie tai iš anksto neinformavęs ir negavęs LRT leidimo“, – Žmonės.lt situaciją komentavo M.Savickaitė.

Vaidas Baumila / J.Kalinsko nuotr.
Vaidas Baumila / J.Kalinsko nuotr.

Žmonės.lt primena, kad V.Baumila pradeda dirbti kitoje televizijoje – jis pasirodys naujame LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezone, kur kartu su Ieva Prudnikovaite, grupės „69 danguje“ narėmis Karina Krysko, Nijolė Pareigyte-Rukaitiene ir Goda Alijeva bei Benu Aleksandravičiumi iš grupės „ba.“ užims mokytojų kėdes.

„Tai yra visiškai Vaido Baumilos laikas, jis nepalieka abejingų, be to yra labai universalus žanro prasme. Tegu tai bus mūsų dovana visiems jo fanams, – tikino laidos prodiuseris G.Jaunius.

Vaidas Baumila / E.Blaževič LRT nuotr.
Vaidas Baumila / E.Blaževič LRT nuotr.

15min susisiekus su V.Baumila, jis nuo komentarų susilaikė ir patarė šia tema kalbėti su laidos „Svajoja vaikai“ prodiuseriais, o ne su LRT. Anot Vaido, su televizija jokio kontakto jis neturėjo nei pradėjęs dirbti laidoje, nei ją palikęs.

Žmonės.lt taip pat susisiekė su viena iš laidos „Svajoja vaikai“ kūrėjų, prodiusere Laura Žalimiene, ji pakartojo, kad vedėjo pakeitimo priežastys – būtent tokios, kokias nurodė LRT.

Nėra čia jokio kriminalo – Vaidas tiesiog pažeidė vieną iš LRT punktų, numatytų laidų vedėjams. Jis dabar toliau tęsia muzikinę karjerą ir dirba „Lietuvos balse“. Normalu, kad vedėjai keičiasi, migruoja, o taip ir patiems vaikams smagiau – vieniems gal labiau patinka Vaidas, o kitiems – dabartinis vedėjas Leonardas", – tikino L.Žalimienė.

Ji pridūrė, kad L.Pobedonoscevo pasirinkimą lėmė ankstesnė darbo kartu patirtis.

Leonardas Pobedonoscevas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Leonardas Pobedonoscevas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama