Vaidas Baumila gimtadienį mini grįžęs iš Tenerifės: „Tai buvo atokvėpis nuo suvaržymų namuose“

Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-28 09:34
Kovo 28 dieną atlikėjas Vaidas Baumila mini 34-ąjį gimtadienį. Vos prieš kelias savaites iš šiltosios Ispanijos grįžęs dainininkas su portalu Žmonės.lt pasidalijo kelionės akimirkomis bei atskleidė, kodėl metai iš metų nešvenčia savo gimtadienio.

Vaidas Baumila į saulėtąją Tenerifę vyko ne vienas – kartu su juo keliavo ir bičiulių kompanija, kurią vėliau papildė ir kiti saloje gyvenantys draugai iš Lietuvos. Atlikėjas atskleidė, kad dar niekada nebuvo lankęsis šioje saloje, todėl pirmas kartas jam paliko neišdildomą įspūdį.

„Tenerifė – viena gražiausių mano lankytų salų. Sulyginčiau ją su Madeira. Vulkaninės kilmės, juodų paplūdimių sala, kurios dvi visiškai skirtingos pusės turi nenumaldomą galybę tirti ir keliauti laukiančių žmonių. Anagos miškai, pavojingi ir saugesni hike trailai, natūralūs baseinai, švyturiai, seni griuvėsiai, vandenyno platybės ir jo gerybės...“, – taip apie lietuvių pamiltą kraštą atsiliepė atlikėjas. Saulėtame krašte jis praleido dvi savaites.

Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainininkas pasakojo, kad nors karantiną jis išgyvena ne taip sunkiai, kaip galbūt kiti scenos žmonės, vis dėlto, kelionė jam buvo puiki proga atsikvėpti ir pakeisti aplinką.

„Tai visiškas atokvėpis nuo suvaržymų namuose. Tačiau turiu pažymėti, kad šis laikotarpis man nebuvo sunkus. Jis tiesiog buvo, o aš buvau jame. Galbūt todėl, kad mokausi priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, mano minčių karantinas tiek nesujaukė“, – atskleidė jis.

Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors daugeliui gali pasirodyti, kad Tenerifėje įstatymai dėl pandemijos ne tokie griežti, Vaidas tikino, kad taip nėra. Čia galioja griežta tvarka dėvint kaukes, o po 10 valandos vakaro linksmybes nutraukia komendanto valanda. Visgi, saloje net ir šiuo metu gali pajusti laisvės jausmą ir ypatingą atmosferą. Pasak Vaido, visa paslaptis – vietiniai žmonės, vandenynas ir saulė.

„Bendra savijauta Tenerifės saloje visai kitokia. Jautiesi labiau atsipalaidavęs ir ramus. Tiesa, net ir čia sugriežtinimai daugeliui gali pasirodyti itin nepatogūs, tačiau visi čia atsipalaidavę. Atmosfera, kurią sukuria čionykščiai žmonės, atvykusių turistų nuotaikos, kurias tikriausiai paveikė vandenynas ir saulė – visa tai kelia nuoširdžią šypseną bei kuria geras emocijas“.

Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjas pasakojo, kad atvykęs į salą kūrybą bei dainų rašymą atidėjo į šalį ir tiesiogine to žodžio prasme, pasinėrė į kitą savo aistrą – banglenčių sportą. Vaidas prasitarė, kad snieglentės bei vandenlentės jam tikrai nėra svetimos. „Banglentės – tik dar viena papildoma sporto šaka, kurios metu pajuntu didžiausią laisvės ir laimės antplūdį. Vandens stichijose aš jaučiuosi labai gyvas“, – teigė jis.

Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Baumila / Asmeninio archyvo nuotr.

Po dvi savaites trukusio poilsio saulėtame krašte, Vaidas sugrįžo į Lietuvą, kurioje sutinka savo 34-ąjį gimtadienį. Visgi, atlikėjas sako niekada neminintis savo gimtadienio, kadangi jam tai tėra eilinė diena, o kiekviena diena – tai šventė. 

Gimtadienio proga V.Baumila sau palinkėjo nepamiršti šios taisyklės ir gyvenimą švęsti kiekvieną dieną. „Noriu gyventi dabar ir džiaugtis kiekviena akimirka, kiekviena diena“, – portalui Žmonės.lt sakė dainininkas.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama