Vaidas Baumila į „Kažkur Matytų“ treniruotę miške atskubėjo po maudynių Vilnioje

„Kažkur Matyti“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 20:18
Antroji pandemijos banga mėgėjų krepšinį sukaustė žinomų žmonių komandai „Kažkur Matyti“ nespėjus sužaisti nė vienerių Sostinės krepšinio lygos (SKL) sezono rungtynių. Priversti laukti sugrįžtančio krepšinio „Kažkur Matyti“ sportinę formą palaiko judėdami lauke.

Fizinio rengimo treniruotes šalia Vilniaus esančiuose miškuose komandos draugams veda Dainius Novickas, Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės treneris ir vienas „Kažkur Matytų“ lyderių, rašoma pranešime spaudai.

Klusniai atlikdami pratimus vaikinai juokauja, kad tokios treniruotės primena mokyklos laikus, kai su draugais gryname ore tekdavo sportuoti nuolat.

„Būtent taip pradėti dieną yra geriausias būdas, ypač kai negali patekti į sales. Nuo sporto mūsų taip lengvai nepatrauksi“, – sakė vienoje iš treniruočių dalyvavęs Haroldas Zenkovas.

„Labai priminė paauglystės laikus sporto mokykloje, kai su chebryte rinkdavomės lauke sportuoti. Nuolatiniai juokeliai, geras oras...“, – pridūrė Haris.

Vaidas Baumila į treniruotę atskubėjo po maudynių Vilnioje.

„Įspūdžiai labai geri, ypač kai aš propaguoju rytinį maudymąsi šaltame vandeny. Rytinis pasimaudymas ir pasportavimas su šaikele, kuri taip pat entuziastingai nusiteikusi, yra labai gerai. Ruošiamės sezonui, kuris kada nors vis tiek ateis“, – šyptelėjo Vaidas, paraginęs visus laikytis rekomendacijų dėvėti kaukes ir laikytis atstumų.

„Kažkur Matyti“ lauke sportuoja pasikonsultavę su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais. Komanda, kurioje taip pat žaidžia Donatas Montvydas, Paul de Miko, Tadas Juodsnukis, Rytis Sabas ir kiti, pasibaigus karantinui varžysis SKL C lygos pirmenybėse.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama