Vaidas Baumila išleido naują dainą ir klipą „Kunigunda“: kviečia pajusti tikrą autentišką vasarą

Vaidas Baumila / Tomo Kaunecko, Aurimo Šidlausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-11 10:12
Žinomas atlikėjas Vaidas Baumila savo klausytojams pristato naujausią savo kūrinį „Kunigunda“ ir jo vaizdo ekranizaciją. Nauja muzikinė premjera atskleidžia autentišką, lietuviškos vasaros atspalvį ir kvies kiekvieną patirti stiprų, magišką ir sentimentalų ryšį su gamta.

„Šis kūrinys – apie magišką ir stebuklų pilną Lietuvos vasarą. Mitologinė tematika šioje dainoje įpučia kerų kupino jausmo, kuris kiekvieną įneša į smagią kelionę“, – apie naujausią savo kūrinį pasakoja V.Baumila.

Vaidas atskleidžia, kad naujausias jo kūrinys gimė sename, istorijų apipintame dvare, todėl ši daina – kaip niekada arti gamtos.

„Daina įkvėpta Hiperbolės sąskambių, Lietuvos miškų, šamanizmo ir raganų burtų, stiprių stebuklingų kokteilių ir vidurvasario Babtyno dvare“, – mintimis apie dainos „Kunigunda“ įkvėpimą dalinasi V.Baumila.

Vaizdo klipo „Kunigunda“ filmavimo akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaizdo klipo „Kunigunda“ filmavimo akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su šia naujausia atlikėjo daina pasirodo ir šviežutėlė kūrinio ekranizacija, kuri išlaiko stiprų pagonišką jausmą ir stebuklingą mistinę nuotaiką.

„Visa komanda dirbo stropiai ir nuotaikingai. Mūsų darbai užsitęsdavo iki pat išnaktų, užsibūrę tiek daina, tiek mus supančia magiška filmavimo aplinka. Kartu mes skandinome valtis, deginome laužus ir miksavome burtus“, – teigia V.Baumila.

Atlikėjas atskleidžia, kad jo vasaros koncertuose po didžiuosius Lietuvos miestus klausytojai išgirs šią muzikinę premjerą ir kruopščiai atrinktą, jau pamėgtą kūrinių repertuarą, kuris sėkmingai skamba radijo stočių grojaraščiuose.

„Labai pasiilgau grįžtamojo žiūrovų ryšio, kuris yra mano varomasis kuras ir motyvacija. Pasimėgauti vasara su kokybiška akustine muzika kviečiu kiekvieną Vilniuje, Kaune, Birštone ir pajūryje: Palangoje, Nidoje ir Klaipėdoje. Prižadu, net tik muzikines naujienas, bet ir jau pamiltas melodijas“, – sako V.Baumila.

Vaidas Baumila – „Kunigunda“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama