Vaidas Baumila pristato dainos ir vaizdo klipo premjerą – „Laikas keistis“

Vaidas Baumila / Kipro Štreimikio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-27 09:46
Atlikėjas Vaidas Baumila pristato muzikinę premjerą „Laikas keistis“ ir jo vaizdo ekranizaciją. Kūrinio nuotaiką ir mintis padiktavo visuotinis karantinas, pasak atlikėjo, tai buvo laikas apmąstymams ir emocinėms permainoms, kurios ir nugulė naujausioje jo dainoje.

Atlikėjas pasakoja, kad nors karantino metu buvo sunku be gyvų susitikimų su klausytojais, jis nemažai laiko atrado kūrybai: „Surengiau kelias kūrybines stovyklas, mokiausi groti gitara, nemažai skaičiau ir turėjau laiko apmąstyti gyvenimą. Tad buvo nemažai laiko pasireikšti kūrybiniams klodams, taip ir gimė ši daina“, – pasakoja atlikėjas.

Kūrybinį toną ir mintis dainai pasufleravo karantino emocijos. „Šiuo laiku daug mąsčiau apie gyvenimą, praeitį, klaidas, apie tai, koks žmogus norėčiau būti ir tapti. Manau, mums visiems šis laikotarpis atnešė pasikeitimų, o daugiausia – vidinių. Tikiu, kad tapome sąmoningesni arba norėčiau tikėti, kad to siekiame“, – komentuoja V.Baumila. 

„Vaizdo ekranizacija vyko tikrai įdomioje lokacijoje – smėlio karjere. Mano kompanionas – jaunasis režisierius Benas Ąžuolas Šarka. Rezultatas – tikrai natūralus vaizdo klipas, kurio pagrindiniai akcentai: smėlis, dulkės ir motociklas“, – apie dainos vaizdo ekranizacijos užkulisius dalinasi V.Baumila. 

Atlikėjo gyvas šio singlo debiutas ir kitos muzikinės premjeros atidarys vasaros koncertų sezoną ir suskambės birželio 2 d. „Vasaros terasoje“. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama