Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai: „Man pasisekė, kad susirūpinti teko tik dabar“

Vaidas Baumila / E.Blaževič ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai, Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-03 15:32
Tvarkinga, prižiūrėta šukuosena – svarbi vyro įvaizdžio dalis, įsitikinęs atlikėjas Vaidas Baumila. Todėl pastebėjęs, kad paties šukuosena ima keistis – plaukai greitai ir pastebimai retėja – žinomas vyras kreipėsi į medicinos specialistus.

Iki šiol problemų dėl šukuosenos neturėjęs V.Baumila pasakoja pirmuosius plaukų retėjimo požymius pastebėjęs prieš kurį laiką. Jo plaukai ėmė retėti akivaizdžiai, todėl netrukus dėmesį į atlikėjo išvaizdos pokyčius atkreipė ir kiti.

„Siekdami padėti spręsti įsibėgėjančią problemą draugai ėmė klausinėti, ar nesu pasidomėjęs plaukų transplantacijos procedūromis – galbūt tai padėtų išspręsti problemą. Tuomet tik pagūžčiojau pečiais pripažindamas, kad domėtis neteko, bet iškart panorau išgirsti apie galimybes. Norėjau greitai ir efektyviai užkirsti kelią plaukų retėjimui, todėl kone iškart užsirašiau konsultacijai pas specialistus“, – pasakoja V.Baumila. Plaukų transplantacijos ir medicinos centre atlikėjui buvo atlikta plaukų transplantacijos procedūra – iš paties recipiento surinktų donorinių plaukų folikulų implantavimas, rašoma pranešime spaudai.

„Visų pirma Vaidui buvo atlikta gydytojo trichologo konsultacija, nustatyta plaukų slinkimo priežastis, paimti kraujo mėginiai. Procedūros dieną buvo suformuota nauja plaukų augimo linija, atlikta vietinė anestezija“, – pranešime spaudai pasakoja „Hair Clinic“ bendraįkūrėjas ir medicinos vadovas Vytautas Dockus.

Anot specialisto, tinkamai atlikta plaukų transplantacijos procedūra yra visam gyvenimui, nes donoriniai plaukų folikulai yra atsparūs hormonui, sąlygojančiam plaukų slinkimą. „Be abejo, svarbu suprasti, jog pacientas turės laikytis gydytojų rekomendacijų bei tinkamai prižiūrėti plaukus po procedūros“, – sako Vytautas Dockus. 

Tuo tarpu V.Baumila skaičiuoja, kad plaukų transplantacija tetruko septynias valandas „Tikriausiai nemaloniausia procedūros metu buvo pagulėti ant pilvo, kol iš pakaušio ėmė folikulus. O toliau... Viskas sklandu ir paprasta“, – šypsosi atlikėjas.

Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai
Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai
Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai
Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai

Dainininkas įsitikinęs, kad nusivylimą ir nepasitenkinimą savimi dėl retėjančių plaukų patiria dažnas vyras, todėl imtis tokią problemą spręsti neturėtų būti tabu.

„Apie kokį drovumą ir baimes galime kalbėti, kai noras yra turėti sveiką šukuoseną? Kas nori būti plikas – tegul būna, o kam norisi vešlių plaukų – galimybės yra. Savo ruožtu noriu turėti sveikus plaukus. Man pasisekė, kad tokia situacija susirūpinti teko tik dabar, būnant ketvirtoje dešimtyje. Žinau šimtus pavyzdžių, kai vyrai verkė dėl prarastų plaukų dar būdami itin jauni... Valio – pagaliau ir vyrai gali vyriškai kalbėti apie vyriškas problemas!“ – sako V.Baumila. 

Vaidas Baumila / D.Umbraso / LRT nuotr.
Vaidas Baumila / D.Umbraso / LRT nuotr.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama