Vaidas Baumila surengė rekordinį koncertą: Palangoje kartu dainuojanti minia ir naujos dainos

Vaidas Baumila koncertavo sausakimšoje Palangos koncertų salėje / Domo Rimeikos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-02-14 12:45
Pastaruoju metu gerai žinomas atlikėjas Vaidas Baumila gerbėjus stebina ne tik naujomis dainomis, bet ir didelėmis karjeros ambicijomis. Praėjusį savaitgalį dainininkas surengė vieną didžiausių karjeroje koncertų sausakimšoje Palangos koncertų salėje.

„Dar šiandien gyvenu šeštadienio nuotaikomis, tai buvo nerealus gyvenimo įvykis, kuriam su komanda labai ruošėmės ir laukėme jo. Pagaliau sugrojome ir naujausius kūrinius, kurių dar niekur nėra, bet nekantrauju pasidalinti. Nuteikia labai pozityviai, kad publika juos priėmė taip teigiamai. Ačiū visiems, kurie buvo šiame koncerte!“ – džiaugiasi atlikėjas.

Pastarasis metas atlikėjui V. Baumilai išties sėkmingas, visai neseniai kūrėjas atsiėmė muzikos apdovanojimų M.A.M.A metų dainos apdovanojimą, už superhitą – „Kunigunda“, o praėjusį savaitgalį į Palangos koncertų salėje vykusį pasirodymą gerbėjai bilietus išgraibstė iki skrupulų, atlikėjo išgirsti susirinko sausakimša salė.

Vaidas Baumila koncertavo sausakimšoje Palangos koncertų salėje / Domo Rimeikos nuotr.
Vaidas Baumila koncertavo sausakimšoje Palangos koncertų salėje / Domo Rimeikos nuotr.

„Aš esu beprotiškai laimingas, kad į koncertus susirenka daugybė klausytojų, kurie juose ne tik būna, bet ir kartu dainuoja, kartu tūsina. Man tai didžiausias įvertinimas“, – atvirauja dainininkas.

Koncerte skambėjo visos geriausios atlikėjo dainos bei naujausia kūryba, tarp kurių ir visai neseniai pristatytas kūrinys „Tavo veidas“. Atlikėjas kartu su bičiuliais muzikantais, su kuriais ir sukūrė pastarąsias dainas, klausytojams pristatė ir niekur negirdėtus kūrinius „Apžavai“, „Žaižaruoja“, kurių premjeros laukia artimiausiu metu.

Koncerto galerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama