Vienintelį koncertą Vilniuje surengę „Liūdni slibinai“ dainavo apie vasarą ir vestuves

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-17 20:35
Trečiadienį „Liūdni slibinai“ surengė vienintelį šią vasarą koncertą sostinėje. Į Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje esančią „Vasaros terasą“ grupė pakvietė ateiti įvairaus amžiaus savo gerbėjus su šunimis, močiutėmis ar visu kolektyvu.

„Liūdnų slibinų“ gerbėjų terasoje laukė gyvo garso dviejų dalių programa.

Scenoje vasaros ritmu skambėjo gerai žinomos grupės dainos bei originaliais tekstais klausytojų džiaugsmus ir vargus paliečiantys kūriniai.

„Kol dar vasara bent kalendoriuje ir širdyje, kviečiam pasimatyti ir drauge pradėti ruošti slides žiemai. Geros nuotaikos neštis nebūtina, duosime vietoje“, – prieš koncertą kalbėjo „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Spalvingieji grupės nariai nepraleido progos paminėti vieniems malonią, kitiems skaudžią vasaros sezono temą – vestuves.

„Liūdnų slibinų“ moteris Aistė Lasytė kūriniu „Mergaitė melagė“ kėlė širdgėlos kupiną klausimą, ar jai pavyks ištekėti. Vaidas Kublinskas, mojuodamas žieduota ranka, išdidžiai solidarizavosi su gyvenančiais vedybinį gyvenimą. O Dominykas Vaitiekūnas, dėl visiems žinomų ir suprantamų priežasčių, autoironiškai išjuokė Mendelsono maršą.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paveikti neprognozuojamos vasaros atlikėjai taip pat dalinosi repeticijų metu gimusia, barzdomis atliekama „sonata“ vargonams.

„Liūdnų slibinų“ Vasaros koncertas buvo nedažna proga šiemet išvysti „slibinišką“ šou su trenksmu. Pavasarį „Liūdnų slibinų“ trijulė susitiko su klausytojais tik netradicinio formato akustiniuose pasirodymuose „Viskas netrukus baigsis“.

Tad nors trečiadienio vakaro būta vėsaus, „Vasaros terasoje“ gerbėjų prisirinko daug, jų gretose – ir žinomi žmonės: radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūte-Kraujalė su seserimi Egle Jasevičiūte, dainininkė Vilija Matačiūnaitė, aktorė Vaida Lisikaitė, laidų vedėjas, oro balionų pilotas Giedrius Leškevičius ir kiti.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Rudenį grupė „Liūdni slibinai“ ir toliau ketina kamerinėse erdvėse rodyti šią savo programą, kurioje skamba tik naujausio jų albumo kūriniai ir mezgami artimi pokalbiai apie gyvenimo pabaigas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama