Viktoras Diawara apie Donato Montvydo prodiuserį Martyną Tylą: „Linkiu jam truputį apsiraminti“

Viktoras Diawara / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2012-03-16 16:34
Grupės „Skamp“ lyderis Viktoras Diawara „Eurovizijos“ konkurse dalyvavo net du kartus – ir su „Skamp“, ir su „LT United“. Šįmet dainininkas džiaugiasi, kad Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus Donatas Montvydas, tačiau įspėja: norint, kad konkursas praeitų sklandžiai, reikia stengtis būti itin draugiškiems ir pernelyg neišsišokti.

Paklaustas, kaip vertina šių metų Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“, V.Diawara pripažino, kad D.Montvydas buvo puikus šalies pasirinkimas. „Linkiu Donatui daug sėkmės. Manau, konkursui jis pasiruošęs – gera daina, geras atlikimas, puikūs dainininko duomenys. Viskas turėtų būti gerai. Džiaugiuosi už Donatą, tikiu, kad jis tinkamai atstovaus šaliai. Smagu, kad pasirinkome jį“, – džiaugėsi dainininkas.

Muzikantas atkreipė dėmesį ir į kitus D.Montvydo privalumus. „Donatas yra tikrai patyręs, dalyvavęs tarptautiniuose festivaliuose. Tai yra svarbu – reikia, kad žmogus, užlipęs ant tokios scenos, nepradėtų drebinti kinkų“, – sakė V.Diawara.

Vis dėlto pasidalinti patarimais, kaip būtų galima patobulinti D.Montvydo pasirodymą, „Skamp“ lyderis nepanoro. „Juokingi visi tie, kurie dalija patarimus ir žeria kritiką. Svarbiausia, kad Donatas jaustųsi gerai ir patogiai. Nereikia klausyti „specialistų“, kurie „žino geriau“ ir dėsto pasiūlymus, neva blogai, kad Donatas scenoje stovi vienas, reikėtų stovėti šešiese“, – ironizavo pašnekovas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vis dėlto V.Diawara pripažino, jog tai, kad D.Montvydas scenoje stovi vienas, yra puikus privalumas. „Jis puikiai atskleidžia savo energiją. Mačiau jį tik atrankos finale, tačiau man paliko didelį įspūdį – būti vienam ir pasirodyti taip gerai nėra lengva, o jam pavyko. Jo vokalas labai geras, jis puikiai juda, turi plastiką. Tikiuosi, kad visa tai jis atkartos konkurse ir jam puikiai pavyks – tie, kam reikės, supras“, – tikino muzikantas.

Sėkmės prognozuoti neįmanoma

Anot V.Diawaros, norint pelnyti aukštus rezultatus „Eurovizijoje“, visai nereikia šokiruojančio šou. „Prisiminkime latvių grupę „Brainstorm“ – jie į „Eurovizijos“ sceną užlipo tais pačiais drabužiais, kuriais vaikšto gatvėse – tais pačiais džinsais ir maikonais. Sudainavo savo „My Star“ ir užėmė tą trečią vietą. Nemanau, kad dideli šokiai ir sprogimai gali kažką lemti. Aš žiūriu iš kitos pusės – man „Eurovizija“ yra dainų konkursas“, – svarstė dainininkas.

Pasak jo, spręsti, kaip atlikėjui pasiseks „Eurovizijoje“, yra beprasmiška. „Konkursas nėra

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

prognozuojamas. Tiksliai nežinau dabartinių jo taisyklių, tačiau mano žiniomis, balsuos ne tik Europa, bet ir komisija, vadinasi, reikės kažkaip įtikti ir jai. Visi, kurie mano, kad „Eurovizijoje“ galima vadovautis kažkokiomis taisyklėmis, galvoja nesąmones. Kasmet laimi vis kitokio pobūdžio dainos, kurias kiti vėliau kopijuoja ir tai nepasitvirtina. Buvo daug atvejų, kai paprasta, graži daina iš kokios Serbijos be didelių efektų pakerėjo visus“, – sakė V.Diawara.

Reikia būti draugiškiems

Dainininkas atkreipė dėmesį į D.Montvydo komandos sudėtį. Anot V.Diawaros, D.Montvydo prodiuseriui Martynui Tylai derėtų stengtis išlikti ramesniam, nes aršus vyro charakteris gali pakišti koją D.Montvydui. „Reikia, kad nuvykus į Baku Donatas ir jo komanda būtų labai draugiški visiems. Žinau, kad jo vadybininkas Martynas Tyla turintis aštrų charakterį. Girdėjau, kad kai į konkursą vyko Sasha Song kartu su Martynu, ten kilo konfliktų – jie kone nuo pirmos dienos ėmė „šakotis“. Linkiu Martynui Tylai truputį apsiraminti ir visiems šypsotis – geriau draugauti, negu tokias nesąmones daryti. Tačiau manau, kad Donatas viską supranta ir padės palaikyti gerus santykius“, – sakė V.Diawara.

Pasak muzikanto, būtent draugiškumas gali padėti pasiekti aukštus įvertinimus. „Jei esi draugiškas ir sutari su personalu – apšvietėjais, garsistais ir kitais – viskas bus gerai. Svarbu žinoti, kad tai yra žmonės, kurie tau gali „kažką pakišti“, tad norint abipusės gerovės, reikia bendradarbiauti. Taip pat linkiu būti draugiškiems su kitais atlikėjais“, – sakė V.Diawara.

15min.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama