Viktorija Siegel su Laurynu Suodaičiu laukiasi pirmo bendro vaiko

Viktorija Siegel-Suodaite su vyru ir dukra / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-01 18:05
Per Motinos dieną verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru verslininku Laurynu Suodaičiu pranešė džiugią žinią – jie laukia pirmos bendros atžalos.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija.

Šiai žiniai paskelbti jie pasirinko ypatingą progą – Motinos dieną.

Tai bus pirmas bendras sutuoktinių vaikas. Iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi Viktorija turi dukrą Nicolę. Anksčiau portalui Žmonės.lt ji pasakojo, kad jos dabartinis vyras ir dukros krikštatėvis L.Suodaitis su mergaite puikiai sutaria.

Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.

„Jis išties labai rūpestingas, supratingas ir atsakingas. O svarbiausia, kad beprotiškai myli ne tik mane, bet ir mano dukrą. Kiekvienai moteriai, turinčiai vaiką, tai yra svarbiausia. Būna dienų, kai Laurynas praleidžia daugiau laiko su Nicole nei aš, todėl man tikrai pasisekė. Jo požiūris į šeimą – ypatingas. Laurynas viską įrodo veiksmais, o ne žodžiais“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi Viktorija Siegel-Suodaitė.

Verslininkė ne kartą yra kalbėjusi apie norą su L.Suodaičiu susilaukti bendrų vaikų, tačiau su būtina sąlyga – jie turi gimti santuokoje.

Praėjusį pavasarį Viktorija sakė, kad iki 30-ties metų nori pagimdyti „visus planuojamus vaikus“ – tai reiškė, kad ji galėtų gimdyti dar minimum du kartus, tačiau iki pirmojo bendro kūdikio jai ir išrinktajam Laurynui buvo svarbu susituokti.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

„Laurynas man pasipiršo ir mūsų abiejų noras buvo, kad vestuvės po pasipiršimo įvyktų, ar didelės, ar mažos, bet per metus laiko. Laurynas man pasakė: kol tu nebūsi mano žmona, tol mes vaikų neplanuosime. Tai didelė pagarba ir laimė, kai vyras taip žiūri į moterį“, – sakė Viktorija, su L.Suodaičiu susižadėjusi 2020-ųjų lapkritį.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis susituokė praėjusių metų liepos 23-ią. Amžiną meilę, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Praėjus mėnesiui po vestuvių jiedu tapo verslininkų Rimando ir Rasos Stonių dukros Felicijos krikšto tėvais. Tuo metu Viktorija portalui Žmonės.lt sakė, kad visada svajojo turėti dvi dukras.

„Va, dabar jau ir turiu dvi mergaites. Tie norai labai greitai išsipildė“, – šypsodamasi portalui sakė ypatingą atsakomybę prisiėmusi Nicolės mama.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama