Vilniuje susituokė „Lietuvos balse“ išgarsėjusi Kamilė Kielaitė ir bytbokseris Bogis

Kamilė Kielaitė ir Bogdanas Sienkievičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-09-17 12:55
„Meilei reikia laiko. Ji turi užaugti, kad taptų brangi. Mes savo meilę užsiauginome“, – Žmonės.lt sakė dainininkė, buvusi „Lietuvos balso“ dalyvė Kamilė Kielaitė-Kami (32). Šeštadienio popietę ji mylimajam, daugkartiniam bytbokso čempionatų nugalėtojui Bogdanui Sienkievičiui-Bogiui (26) ištarė vieną svarbiausių gyvenimo „taip“. Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje pora prisiekė amžiną meilę.

Abu muzikalūs, šiandien drauge su elektroninės muzikos duetu „MaNNaZZ“ koncertuojantys atlikėjai dar prieš porą metų sako net nebūtų pagalvoję, kad gyvenimas juos sujungs į šeimą. Tačiau darbinė pažintis išsirutuliojo į šiltus santykius ir galiausiai juos nuvedė iki altoriaus.

„Susipažinome kaip kolegos, kurį laiką tiesiog dirbome kartu, tačiau laikui bėgant Bogdanas pradėjo man rodyti romantiškus jausmus. Iš pradžių dar svarsčiau, nesupratau, netikėjau, bet galiausiai jis mane papirko. O tada jau viskas rutuliojosi savaime“, – Žmonės.lt pasakojo Kamilė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti poros į Vilniaus universiteto kieme esančią Šv.Jonų bažnyčią atvyko būrys poros draugų ir bičiulių. Kai kurie jų specialiai dėl ceremonijos atskrido ir iš Norvegijos, Didžiosios Britanijos.

Tiesa, tai buvo tik viena iš trijų šventės dalių. Vėliau jaunavedžiai užsuks į Kairėnų botanikos sodą, o vakare prisės šventinės vakarienės su artimiausiais šeimos nariais.

„Turime labai daug draugų ir pažįstamų. Norėjome pakviesti visus, o jų – netoli šimto. Kadangi visų turbūt prie didelio stalo nesusodinsime, tai nusprendėme surengti atskirą vakarėlį botanikos sode. Labai myliu gamtą, norėjosi šventės arčiau jos, todėl abejonių nekilo – švęsime sode“, – pasakojo nuotaka.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ir nors šventės organizacija daugiausia rūpinosi patys jaunavedžiai, Kamilė užsiminė, kad šventę botanikos sode patikėjo vyro mamai.

„Mes ir patys daug ko nežinome, kas mūsų laukia – mums patiems staigmena. Tačiau leidome prisidėti ir tėvams, ir draugams – juk tai mūsų visų šventė“, – kalbėjo dainininkė.

Pasak Kamilės, tiek ji, tiek Bogdanas patys aplankę daugybę vestuvių, abu daug koncertavę, matę ir labai prabangių, ir kuklesnių. Tačiau į savo šventę jie nesistengė įnešti visų kadaise kur nors matytų ir juos sužavėjusių detalių. Net priešingai – norėjom, kad viskas vyktų savaime, be didelio sureikšminimo. Porai daug svarbiau buvo jaukumas ir smagus laikas artimiausių žmonių rate, jokios pompastikos.

„Mums svarbiausia – atlikti bažnytine procedūras. O visa kita... Per daug nesukam galvos. Ir prieš vestuves stengėmės nestresuoti. Nors mūsų vestuvės, manom, stilingos. Ir gal net kiek kitokios“, – šyptelėjo Kamilė.

Atlikėja pasakojo, kad ir judviejų sužadėtuvės buvo neva paprastos. Vieną vakarą Bogdanas pakvietė ją pasivaikščioti po parką, vėliau netikėtai priklaupė ir paprašė jos rankos. „Buvo gana netikėta. Tos piršlybos įvyko pavasarį, draugavome kiek daugiau nei metus. Kai manęs paklausė, ar teskėsiu, sutrikau, minutę nežinojau net ką atsakyti. O Bogdanas klūpėjo ant šlapio grindinio ir jau ėmė nerimauti. Teko pakankinti jį, bet sutikau“, – linksmai tuomet netikėtą situaciją prisiminė Kamilė.

Šventės dieną ji pasirinko vilkėti elegantišką, prancūziškais nėriniai dekoruotą baltą suknelę, kurią Kamilei siuvo jos gera bičiulė Diana Nevedomskytė. Bogdanas pasirinko klasikinį tamsiai mėlyną kostiumą ir specialiai šiai progai Ukrainoje pirktus marškinius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po vestuvių Kamilė pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Kielaite-Sienkievič. Savo santuoką pora įprasmino geltono ir balto aukso žiedais.

Ir nors tarp poros svečių buvo ne vienas muzikantas, pramogų verslo pasaulio atstovas, Kamilė ir Bogdanas nusprendė neprašyti jų ruošti šou.

„Galvojome, kad darysime vieną didelį koncertą, tačiau paskui pagalvojome, kad nenorime draugų įpareigoti, norime, kad ir jiems būtų šventė. Todėl šoksim ir dainuosim patys, patys paruošėme programą“, – pasakojo Kamilė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svečių jaunieji prašė nenešti jiems gėlių, o vietoj jų verčiau įteikti po balioną – jais pora nusprendė papuošti šventės vietą botanikos sode. „Gėlės nuvysta, o balionai – atrakcija. Jie puikiai tiks gražiai fotosesijai, tačiau į dangų jų tikrai nepaleisime – aš labai saugau gamtą“, – kalbėjo Kamilė.

Iškart po vestuvių pora pakels sparnus į Italiją. Medų kopinėti jiedu ketina Milane, Florencijoje, nori aplankyti Toskaną, Elbos salą.

Ar Kamilė ir Bogdanas jau svarsto apie šeimos pagausėjimą? „Kol kas dar tikrai ne. Dabar dar abu turime įvairių darbų, projektų. Kol kas šiuo planus dar atidedame“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama