„X faktoriuje“ sužibėjusi Salomėja Vai pristato kalėdinį kūrinį: sudėjo giliausius jausmus

Salomėja Vai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-22 15:50
Artėja Kalėdos ‒ metas, kai visi pasiilgę savo artimųjų, skubėsime namo, sėsime prie balto Kūčių stalo ir būsime subrangiais žmonėmis. Laukdama šio momento, „X faktoriuje“ sužibėjusi jaunoji atlikėja Salomėja Vai dalijasi nauja daina „Pasiilgau baltų Kalėdų“. Mergina į kūrinį sudėjo tai, ką jaučia: meilę ir ilgesį, džiaugsmą ir šilumą bei šviesius prisiminimus.

Salomėja Vaisiūnaitė – neeilinė mergina. 20 metų panevėžietė savo gabumais išsiskiria ne tik dėl balso tembro, tačiau taip pat ir prodiusuoja muziką, daro aranžuotes.

„Jau seniai esu kūrybiniuose ieškojimuose. Lankiau šokius, teatro studiją, grojau, dainavau. Dabar esu pasinėrusi į muzikos kūrimą. Studijuoju Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pirmąją savo dainą išleidau 2018 metais. Tuo metu visiškai atsitiktinai sutikau savo kolegas iš dueto „Titas ir Benas“, pradėjome kartu dirbti. Bėgant laikui, supratau, kad tik pati kurdama savo muziką, galėsiu ją perteikti taip, kaip ji skamba mano galvoje“, – pasakoja jaunoji atlikėja.

Salomėja Vai / Asmeninio albumo nuotr.
Salomėja Vai / Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu Salomėja sėkmingai prodiusuoja, daro aranžuotes ne tik sau, bet ir kitiems jauniems muzikantams. „Rudens pradžioje išėjo pirma mano prodiusuota daina ‒ Julijos Rav „Skirtingi“. Šiuo metu kartu su kolegomis dirbame Vilniuje. Čia įkūrėme savo studiją. Džiaugiuosi galėdama būti laisva savo pasirinkimuose ir kurti tai, kas man patinka“, – šypsosi kūrėja.

Salomėja Vai / Asmeninio albumo nuotr.
Salomėja Vai / Asmeninio albumo nuotr.

Linkėdama visiems jaukių, šiltų ir meilės kupinų Kalėdų, Salomėja tikisi, kad jos nauja daina suras savo klausytojus ir pasibels į jų širdis. „Norėčiau, kad ateinantys metai man būtų sėkmingi ir dosnūs kūrybiniais projektais, įsimintini naujai sutiktais žmonėmis, patirtais įspūdžiais. To linkiu visiems, mylintiems muziką“, –  sako mergina.

Salomėja Vai – „Pasiilgau baltų Kalėdų“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama