Žvilgsnis į būsimas J.Lopez ir B.Afflecko vestuves: atskleidė, kokios šventės norėtų

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-27 19:12
Viena garsiausių Holivudo porų – aktorė, dainininkė Jennifer Lopez bei aktorius, režisierius Benas Affleckas – džiaugiasi atgimusia ir vis stiprėjančia meile bei ruošiasi vestuvėms. Antrą kartą susižadėjusios žvaigždės, rodos, ilgai delsti nenori – tai ypač aktualu būsimai nuotaikai, kuri turi ir daugiau vizijų.

Balandį susižadėję Jennifer Lopez ir Benas Affleckas dar nenustatė vestuvių datos, tačiau šį kartą, priešingai nei pirmųjų sužadėtuvių metu 2002-aisiais, vestuvių ilgai laukti jie nenori, rašo „Us Weekly“.

2002-aisiais romaną užmezgusi tų pačių metų lapkritį susižadėjo – B.Affleckas J.Lopez įteikė šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu. Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ sužadėtuvės buvo atidėtos, 2004 m. pradžioje – išvis nutrauktos.

„Us Weekly“ šaltinis leidiniui papasakojo, kokia yra ceremonijos planavimo stadija ir dabartiniai norai. Anot jo, J.Lopez nenori mažo ir intymaus renginio – ji trokšta didelės puotos.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

„Ji tikrai nori surengti įspūdingą šventę ir pinigai jai nėra problema! – sakė šaltinis. – Ji ir Benas pasiryžę tai įgyvendinti ir imasi visų reikiamų priemonių, kad gerbtų vienas kito ribas ir pasimokytų iš savo klaidų.“

Šaltinis pridūrė, kad nors J.Lopez gali sakyti, jog neskubės su jų sužadėtuvėmis, iš tikrųjų ji mielai susituoktų per kelis ateinančius mėnesius, jei Affleckas to taip pat norėtų.

„Jennifer sako, kad neskuba tuoktis, bet jos draugai mano kitaip, – sakė šaltinis. - Tiesa ta, kad jei Benas norėtų tai padaryti jau šią vasarą, ji tam visiškai neprieštarautų. Jennifer nori kuo greičiau sutvarkyti formalumus ir pradėti savo kelionę kaip vyras ir žmona.“

Jennifer Lopez / Stop kadras
Jennifer Lopez / Stop kadras

Kai mylimasis Benas Affleckas antrą kartą jai pasipiršo, Jennifer Lopez buvo nuoga vonioje, rašo „Daily Mail“. 52 metų atlikėja ir aktorė intymių sužadėtuvių detalėmis pasidalijo savo tinklalapyje paviešintame naujienlaiškyje.

„Ar kada nors įsivaizdavote, kad jūsų didžiausia svajonė gali išsipildyti? Šeštadienio vakarą man būnant mėgstamiausioje vietoje žemėje (burbulinėje vonioje) mano gražioji meilė atsiklaupė ant vieno kelio ir pasiūlė už jo tekėti“, – gerbėjams sakė J.Lopez.

Jennifer apibūdino ir emocijas, kurias tą akimirką patyrė – neslėpė, kad pasipiršimo momentas buvo didžiulė staigmena.

„Buvau visiškai priblokšta, tiesiog žiūrėjau jam į akis šypsodamasi ir verkdama tuo pačiu metu, sunkiai bandydama suvokti, kad po 20 metų tai vyksta iš naujo. Buvau tiesiogine to žodžio prasme be žodžių. O jis paklausė: „Ar tai reiškia „taip“? Aš pasakiau „TAIP“, žinoma, kad „TAIP“. Plačiai šypsojausi, mano veidu riedėjo ašaros, jaučiausi tokia neįtikėtinai laiminga“, – džiaugėsi garsi moteris.

J.Lopez teigė esanti laiminga dėl to, kad sužadėtuvėse dalyvavo tik jiedu, be ypatingų iškilmių.

„Nebuvo nieko prabangaus, bet tai buvo pats romantiškiausias dalykas, kokį tik galėjau įsivaizduoti... Tiesiog ramus šeštadienio vakaras namuose, kai du žmonės pasižadėjo visada būti vienas su kitu. Du labai laimingi žmonės. Kurie gavo antrą šansą tikrajai meilei“, – apie nepamirštamą dieną pasakojo Jennifer.

Jennifer Lopez / Stop kadras
Jennifer Lopez / Stop kadras

Vasario mėnesį žurnalo „People“ viršelį papuošusi J.Lopez dar iki sužadėtuvių kalbėjo apie B. Afflecką ir savo viltį praleisti su juo visą likusį gyvenimą.

„Tiesiog noriu, kad mano ateitis būtų kupina meilės ir laimės su vaikais ir partneriu, – sakė ji. – Manau, kad visi tiesiog nori būti laimingi, turėti žmogų, su kuriuo galėtų kartu keliauti ir gyventi, o aš šiuo metu jaučiuosi gerai.“

Jennifer Lopez buvo atvira – per 18 metų daug kas pasikeitė. „Dabar mes vyresni, protingesni, daugiau patyrę, tačiau kai kas pasikeitę – mes turime vaikų ir privalome tai labai gerai suvokti. Esame sąmoningi ir siekiame tai apsaugoti, nes išgyvename labai gražų laikotarpį“, – sakė aktorė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama