Donato Montvydo premjera: vasarą pradeda romantiška daina „Atiduočiau už naktį bet ką“

Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-01 08:24
Donatas Montvydas savo gerbėjams pirmąją vasaros dieną pristato romantika alsuojantį kūrinį „Atiduočiau už naktį bet ką“.

Kūrinys intriguojančiu pavadinimu iš karto atkreipia dėmesį, o atlikėjas tik paantrina, kad šio kūrinio jam keliamos asociacijos yra susijusios su pirmuoju paauglystėje susikurtu moters idealu.

Kūrinys iš būsimo albumo nukelia į 90-uosius, kur daug ir pačio atlikėjo prisiminimų. 

„Dainos kūrybos procese daina neturėjo istorijos, tačiau su kiekvienu klausymu ši daina nukeldavo mane į laikus, kai matydavau mamos geriausią draugę paauglio akimis: palaidi plaukai, aukštakulniai, ilgos blakstienos, išskirtinis juokas, ir raudonas lūpdažis. Jaučiausi lyg stebėdamas Holivudo žvaigždę ir šis vaizdas man dar ilgai asocijavosi su moters idealu“, – šypsosi atlikėjas. 

Šis kūrinys yra iš būsimo, jau penktojo, solinio dainininko albumo. Jis jau įrašytas, o šiuo metu atliekami paskutiniai leidybos darbai.

„Šio albumo labiausiai laukiantys, galės mėgautis klausydami jo vinilinėje plokštelėje“, – sako Donatas.

Dar neišleidus albumo didelės sėkmės sulaukę kūriniai „17“ ir „Kol vakaras ilgas“ YouTube platformoje jau peržiūrėti beveik 8 milijonus kartų, o kai kurie nauji kūriniai bus atlikti pirmą kartą artėjančiuose vasaros koncertuose.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama