„Eurovizija 2018“: danai į konkursą siunčia modernią vikingų legendą

rasmussen-higher-ground-dansk-melodi-grand-prix-2018-dr1
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-19 18:13
Jau paaiškėjo Danijos dainų konkurso „Dansk Melodi Grand Prix“ nugalėtojas, atstovausiantis šalį tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“. Susumavus vertinimo komisijos ir televizijos žiūrovų balsus paskelbta, kad į Portugaliją danai siunčia dainininką Rasmussen su daina „Higher Ground“.

Rasmussen, kurio pilnas vardas yra Jonas Flodager Rasmussen, yra 32-ejų atlikėjas, danams pažįstamas iš populiariausių miuziklų. Kartu su grupe „Hair Metal Heröes“ jis atlieka dainų koverius, dėsto menų mokykloje.

Tačiau „Eurovizijos“ scenoje mes išvysime ne meno mokytoją, o tikrų tikriausią vikingą. Internautai jau pokštauja, kad Rasmussen atrodo tarytum serialo „Sostų karai“ (orig. „Game of Thrones“) herojus, kurį eurovizinėje scenoje supa ką tik iš mūšio grįžę bendražygiai, plevėsuojančios laivų burės.

Išties, Niclas Arn ir Karl Eurén parašyta daina „Higher Ground“ atliepia seną legendą apie vikingą Magnusą Erlendsoną, kuris atidėjo ginklus ir paragino bendražygius siekti taikos konflikto metu.

Danijos atstovai Rasmussen su daina „Higher Ground“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 10-ąją.

„Eurovizija 2018“ rengiama Lisabonoje. Pirmasis pusfinalis – gegužės 8-ąją, o antrasis pusfinalis – gegužės 10-ąją (jame šou surengs ir Lietuvos atstovas). Didysis „Eurovizijos“ finalas numatytas gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama