Grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas atliko Vilniuje laukiamo „BØRNS“ koverį

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-12 11:53
Liko mažiau nei savaitė iki pirmojo „BØRNS“ pasirodymo Lietuvoje. Šiuo metu Garrettas Bornsas ir kompanija tęsia savo debiutinio albumo „Dopamine“ pristatymo turą Europoje ir yra pakeliui į vieną didžiausių Europos festivalių „Sziget“, kuris šį savaitgalį vyksta Vengrijoje.

Žinia apie „BØRNS“ koncertą Lietuvoje pasklido tarsi virusas – buvusio mago pasirodymo Vilniuje laukia daugybė pramogų industrijos žmonių, tarp jų – ir vietiniai muzikantai.

Lietuvaičių grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas Šarukas Joneikis perdainavo jau kitą ketvirtadienį į Vilnių atvykstančio JAV supertalento „BØRNS“ hitą „10,000 Emerald Pools“. Legendiniai Vilniaus koncertų ir sporto rūmų laiptai, išskirtiniai vokaliniai sugebėjimai, akustinės gitaros skambesys ir miesto garsai – tokią šio kūrinio versiją pasiūlė vienas nuoširdžiausių Lietuvos vokalistų.

„Esu grupės „Garbanotas Bosistas“ dalis ir jau visai nemažai laiko bandom muzika paliesti aplink mus esančius žmones. Visada dalinamės tuo, kas į pasaulį atneša šiek tiek grožio. „BØRNS“ - talentingas ir tiesiog geras vaikinas iš už Atlanto. Naujas atradimas ir man, ir jums. Atrodo, kad jo kūryba gan greitai prisijaukina klausytojus. Aš taip pat radau joje grožio. Tai itin muzikaliai ir kokybiškai padaryta pop muzika. „10,000 emeraldinių baseinų“ kūrinį pasirinkau dėl smagaus pavadinimo. Ir šiaip norėjau pabandyt panert gilyn", - sakė šiuo metu Berlyne su grupe esantis grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas Šarukas Joneikis.

Ant cunamio bangos plaukiantis „BØRNS“ šiandien įvardijamas kaip bene sparčiausiai kylantis JAV atlikėjas. Šį vardą linksniuoja visi svarbiausi muzikos žiniasklaidos kanalai, nepriklausomi tinklaraščiai ir valstijų televizijos. Atrodo, kad pirmasis jo pasaulinis turas niekada nesibaigs. Vien šiais metais „BØRNS“ surengė beveik 100 įvairių pasirodymų ir spėjo apkeliauti visą žemės rutulį, nors iki metų galo dar labai daug laiko. Pavyzdžiui, išskirtinis jo pasirodymas Los Andžele buvo surengtas koncertams nepritaikytoje erdvėje - didžiuliame akvariume.

Lietuvą jau pažįstančios grupės „One Direction” nariai, Anthony Gonzalezas iš „M83”, britų roko sunkiasvoriai „Mumford & Sons”, „MGMT“, The Weeknd, Charlie XCX, kylanti prancūzų atlikėja Petite Meller, Harlemo reperis Asap Rocky, mados namų „Gucci“ kūrybos vadovas Alessandro Michele'is, žinoma JAV dizainerė Rebecca Minkoff, vyriausioji amerikiečių mados žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, britų televizijos žvaigždė Jimmy Fallonas, legendinis britų fotografas Maxas Vadukulas, mados namų „Victoria's Secret“ angelai ir daugybė kitų žvaigždžių nusilenkė jo talentui.

Šių metų muzikos ir menų festivalyje „Coachella“ kartu su „BØRNS“ dainavo ir šoko JAV pop muzikos superžvaigždė Taylor Swift, žinoma Naujosios Zelandijos atlikėja Lorde ir grupės „Bleachers“ lyderis Jackas Antonoffas. Šį rudenį „BØRNS“ laukia dar vienas nuotykis ir išbandymas – jam patikėta apšildyti „The Lumineers“ pasaulinį turą valstijose.

Pranciškonų vienuolyno kieme ir „Piano.lt“ terasoje „BØRNS“ pasirodys rugpjūčio 18-osios vakarą, iškart po to, kai sceną ir publiką sušildys vietiniai herojai „Freaks On Floor“. Į muzikos agentūros „8 Days A Week” pristatomą renginį be stogo bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama