Omerta su V.Baumila pristato premjerą „Demonai“: daina – apie proto ir jausmų priešpriešą

Vaidas Baumila ir „Omerta“ / Egidijaus Milerio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-08 12:49
Vienas geriausių lietuviško repo scenos atstovų ir M.A.M.A muzikos apdovanojimų 2020 nominantas – Omerta, pristato savo naujausią kūrinį „Demonai“, įrašytą kartu su Vaidu Baumila, kuris neseniai išleido populiariausią šios vasaros dainą „Kunigunda“.

2020 metais išleidęs ketvirtąjį savo albumą „Trauka“, repo atlikėjas – Omerta, darbuojasi įrašų studijoje, kurioje magiškai gimsta nauji kūriniai būsimam albumui. O vienas pirmųjų kūrinių –  „Demonai“, įrašytas kartu su Vaidu Baumila, kurio, šios vasaros hitas – „Kunigunda“, skamba iš visų įmanomų grotuvų.

„Labai džiaugiuosi Vaido sėkme, stebiu jo muzikinį kelią nuo pačio pirmo albumo ir jis visada buvo vienas pirmųjų atlikėjų sąraše su kuriuo norėjau įrašyti bendrą dainą“, – sako Omerta. Beje, daina gimė žiemą ir tai buvo puiki pradžia kūrybinei draugystei, ko pasėkoje gimė Vaido Baumilos daina – „Laikas keistis“, prie kurios teksto sukūrimo prisidėjo ir Omerta.

Kūrinys „Demonai“ apie proto ir jausmų priešpriešą, netikėtumus ir impulsyvumą, kurie priverčia mūsų vidinius demonus šaukti ir lėbauti, ieškant nemalonumų dėl daugiau malonumo.

Prie naujausio singlo kūrybos prisidėjo ir jaunosios kartos atlikėjas Šarūnas Kizla – Sharray, bei gitaristas ir dainų autorius – Juozas Martinkėnas. „Su Sharray mes jau ilgą laiką bendradarbiaujam ir dalinamės įžvalgomis ir idėjomis, o šio kūrinio idėja kilo būtent jam. Neužilgo jau Jis pristatys mūsų bendrą dainą „Toksiška“, – prisipažįsta Omerta.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama