Paaiškėjo muzikos žvaigždės Meat Loaf mirties priežastis

Meat Loaf / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-22 10:13
Ketvirtadienį mirė į muzikos istoriją patekęs amerikiečių atlikėjas ir aktorius Meat Loaf. Iš pradžių 74-erių atlikėjo mirties priežastis nebuvo žinoma, tačiau praėjus dienai pranešta, kad jo gyvybė užgeso dėl ligos – vyras sunkiai sirgo COVID-19.

Pasak TMZ, JAV muzikos žvaigždė, kurios tikras vardas Marvinas Lee Aday, kiek anksčiau šią savaitę turėjo dalyvauti verslo vakarienėje dėl savo būsimo šou. Vis dėlto „vakarienė buvo atšaukta, nes jis pasijautė labai blogai dėl koronaviruso“.

Anot šaltinių, vyro būklė greitai tapo kritinė. Nėra skelbiama, ar Meat Loaf buvo pasiskiepijęs. Tačiau kaip rašo „New York Post“, rokeris buvo skeptiškai nusiteikęs prieš vakcinaciją ir kaukių dėvėjimą – sakė, kad geriau mirs, nei bus kontroliuojamas.

Meat Loaf / „Scanpix“ nuotr.
Meat Loaf / „Scanpix“ nuotr.

Populiarųjį „Bat Out of Hell“ albumą išleidęs atlikėjas taip pat priešinosi pandemijos apribojimams, griežtiems karantinams. Apie tai jis kalbėjo interviu, duotame praeitą vasarą.

„Grammy“ laureatas, kuris sirgo astma ir kitomis ligomis, rugpjūtį leidiniui „Pittsburgh Post-Gazette“ sakė, kad karantiną laiko „politišku“, o kaukes – „nenaudingomis“. Jis taip pat pasiūlė jį kalbinusiam žurnalistui Scottui Mervinsui apsikabinti.

„Džiaugčiausi galėdamas tave apkabinti. Apkabinu žmones COVID įkarštyje“, – sakė Meat Loaf, pridūręs, kad jis atsisakė gyventi baimėje.

Tiesa, žurnalistui paklausus rokerio, ar nebijo užsikrėsti koronavirusu, jis patikino bijantis.

„O, aš bijau mirties! Jūs juokaujate? Bet atsiprašau, aš supratau trumpą gyvenimo sustabdymą, tačiau jie negali toliau stabdyti gyvenimo dėl politikos“, – aiškino atlikėjas.

Žmonės.lt primena, kad atlikėjas Meat Loaf 8-ojo dešimtmečio pabaigoje pagarsėjo savo balso diapazonu ir įspūdingais sceniniais pasirodymais.

Teksase gimęs tvirto sudėjimo dainininkas bene labiausiai išgarsėjo 1977 metų albumu „Bat out of Hell“ ir tokiais hitais kaip „Paradise by the Dashboard Light“ (1977), „I'm Gonna Love Her for Both of Us“ (1981). O labausiai pasaulį pavergė jo daina „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)“ (1993).

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama