Pasirodė pirmieji Britney Spears vestuvių kadrai: įspūdinga nuotakos suknelė ir karieta

Britney Spears ir Samo Asghari ir jų vestuvių kadrai / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-10 16:57
Ketvirtadienį, Los Andžele Britney Spears (40) susituokė mylimuoju aktoriumi Samu Asghari (28). Pasipuošusi balta „Versace“ nuotakos suknele popmuzikos žvaigždė į tuoktuvių šventę atvyko karieta.

Penktadienį socialiniuose tinkluose pasirodė pirmieji Britney Spears ir Samo Asghari vestuvių kadrai.

Nuotraukose matyti, kad ypatingai dienai B.Spears puošėsi elegantiška balta nuotakos suknele, o S.Asghari vilkėjo klasikinį juodą kostiumą.

Pirmoje nuotraukoje jaunavedžiai pozuoja meiliai susiglaudę, o štai antroje – matyti jautri akimirka prie gėlėmis papuošto altoriaus.

Nuotraukose įamžinta ir antroji vestuvių dalis po ceremonijos. Jose – siautulingas vakarėlis su žinomais svečiais, tarp kurių B.Spears pozuoja ir su Madonna.

Žiūrėkite nuotraukas:

Ketvirtadienį atlikėja Britney Spears lemtingąjį „Taip!“ išrinktajam Samui Asghari ištarė Los Andžele, praneša „People“. 

„People“ žiniomis tuoktuvių šventėje dalyvavo apie 60 svečių, tarp jų – Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton ir Kathy Hilton.

Šaltinių teigimu, B.Spears vilkėjo garsių mados namų „Versace“ suknelę, o prie altoriaus žengė skambant Elvio Preslio dainai „Can't Help Falling in Love“.

„Aš labai džiaugiuosi, kad atėjo ši diena, ir jie susituokė. Žinau, kad jis taip ilgai to norėjo. Jis taip rūpinasi ir palaiko ją kiekviename žingsnyje“, – po ceremonijos „People“ sakė S.Asghari vadybininkas Brandonas Cohenas. 

Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari / Instagram nuotr.
Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari / Instagram nuotr.

Teigiama, 40-metė B.Spears apie tokią vestuvių dieną svajojo beveik devynis mėnesius.

„Britney pradėjo planuoti ir svajoti apie savo vestuves netrukus po to, kai lapkričio mėnesį susižadėjo, – sakė artimas porai šaltinis. – Jai tai labai svarbus įvykis. Ji nori, kad viskas būtų tobula.“

B.Spears sūnūs – 16-metis Seanas Prestonas ir 15-metis Jaydenas Jamesas – vestuvėse nedalyvavo, bet, kaip pranešama, džiaugiasi dėl savo mamos.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama