Praėjus beveik savaitei po brolio dvynio mirties, mirė ir Igoris Bogdanoffas

Grichka ir Igoris Bogdanoffai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-04 08:01
Vadinkite, kaip norite – atsitiktinumas tai, ar dvynių ryšis: vos prieš šešias dienas mirus plastinėmis operacijomis pagarsėjusiam, buvusiam televizijos veidui Grichkai Bogdanoffui, mirė jo taip pat garsus brolis Igoris.

Abu broliai Bogdanoffai, devintajame dešimtmetyje išgarsėjusios ekscentriškos prancūzų televizijos žvaigždės, taip pat žinomos dėl plastinių operacijų, iškeliavo Anapilin. Jų mirtis skiria vos šešios dienos.

Kaip pranešė dailymail.co.uk, koronavirusu sirgęs Igoris Bogdanoffas mirė sausio 3 dieną.

Apie jo brolio Grichkos mirtį skelbta jau anksčiau – šį pasaulį vyras paliko gruodžio 28 d., apsuptas šeimos narių. Tiek jis, tiek jo brolis Igoris gruodžio 15 d. buvo paguldyti į intensyviosios terapijos skyrių Paryžiaus ligoninėje su koronaviruso komplikacijomis.

Grichka Bogdanoff / „Scanpix“ nuotr.
Grichka Bogdanoff / „Scanpix“ nuotr.

Broliams Bogdanoffams artimas šaltinis atskleidė, kad nei Grichka, nei jo brolis Igoris nebuvo paskiepyti nuo COVID-19.

Primename, kad broliai gimė 1949 m. ir buvo kilę iš Europos karališkosios šeimos.

Kadaise Prancūzijoje gimę dvyniai buvo tituluojami patraukliausiais šalies televizijos laidų vedėjais, tačiau vėliau, kai prie jų išvaizdos nagus prikišo plastinės chirurgijos specialistai, juos ne tik kad buvo sunku atpažinti – broliai tapo nelabai maloniu pavyzdžiu, prie ko priveda priklausomybė plastinei chirurgijai.

Bogdanoffai buvo Prancūzijoje gimusios ir augusios, mokslinį išsilavinimą turinčios televizijos asmenybės, prieš keletą dešimtmečių vedusios ne vieną populiarią mokslinės fantastikos laidą. Dvyniai taip pat parašė ne vieną mokslinį straipsnį, tačiau pastarieji sulaukė didelės mokslininkų bendruomenės kritikos. Kaip rašoma Thelocal.fr, brolių darbuose – daug klaidų, o ir mokslinės naudos jie neturėjo jokios.

Grichka ir Igoris Bogdanoffai / „Scanpix“ nuotr.
Grichka ir Igoris Bogdanoffai / „Scanpix“ nuotr.

Ilgai karaliavę televizijoje, įvairiuose projektuose, dešimtajame dešimtmetyje Bogdanoffai dingo iš viešumos, norėdami užbaigti pirmykštės kosmologijos doktorantūros studijas. Panašiu metu dvyniai, pastebėję, kad laikas jųdviejų išvaizdai nėra labai draugiškas, pirmą kartą išbandė ir plastines operacijas. Bet paprasčiausios veido odos patempimo procedūros jiems nepakako.

Į viešumą Igoris ir Grichka grįžo, bet juos atpažinti buvo sunku. Broliai išvaizdą pasikoregavo įsidėdami smakro ir skruostų implantus, susileisdami botokso ir užpildų. Šias procedūras jie atlikdavo reguliariai.

Nepaisant akivaizdžių brolių išvaizdos pokyčių, juodu visada neigė veido bruožus koregavę plastinėmis operacijomis. Dėl to kai kurie jų gerbėjai ėmė tikėti, jog jų mylimi mokslininkai serga akromegalija – endokrinine liga, atsirandančia suintensyvėjus augimo hormono somatotropino gaminimui, dėl ko ima didėti veido ir galūnių kaulų minkštieji audiniai.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama