Vaidui Baumilai – naujas etapas TV eteryje: „Seniai svajojau apie šią kėdę“

Vaidas Baumila / LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-08 18:59
Nuo sausio 2-osios startuoja naujas muzikinis šou „Lietuvos balsas. Kartos“. Tai pirmoji tarptautinio formato „The Voice. Generations“ adaptacija Europoje ir viena pirmųjų pasaulyje. Žiemišką atmosferą kitapus ekranų kaitins ne tik jautrūs duetų, trio ar grupių pasirodymai, bet ir į mokytojų kėdes nusileidusios ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Vienas jų – šių metų topuose karaliavusios „Kunigundos“ kūrėjas, vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila.

V.Baumila prisipažįsta, kad dar iki „Lietuvos balsas. Kartos“ pakvietimo ne kartą kirbėjo noras prisidėti prie projekto.

„Esu tikras „Lietuvos balso“ formato fanas: stebėjau visus sezonus Lietuvoje, kiek įmanoma stebiu ir „The Voice“ projektus užsienyje. Manau, kad tai yra ne tik nuostabus muzikinis šou, bet ir viena profesionaliausių laidų Lietuvoje ar net visame pasaulyje, todėl labai apsidžiaugiau gavęs pasiūlymą tapti mokytoju: jau iki tol buvau ne kartą pasvajojęs, kad norėčiau atsidurti jo kėdėje“, – pasakoja Vaidas.

Nors scenoje atlikėjas patirties turi labai daug, neneigia, kad mokytojo kėdėje aplankė ir seniai pamirštas naujoko jaudulys. „Visų pirma, tiek atsisukti, tiek neatsisukti yra didžiulė atsakomybė: norisi būti tik teisingu. Visų antra, reikia galvoti ir apie daugybę kitų dalykų: pavyzdžiui, rasti tinkamą taktiką dėl talentų varžantis su kitais mokytojais bei formuojant komandas“.

„Lietuvos balsas. Kartos“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas. Kartos“ / LNK nuotr.

Paklaustas, kas labiausiai žavi formate „Lietuvos balsas. Kartos“, Vaidas mano, kad tai – stereotipų griovimas ir galimybė atrasti naujus ar seniai matytus kolektyvų formatus.

„Mane sužavėjo, kad projekte griūna visi stereotipai apie tai, kad vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės gali dainuoti tik vaikiškus arba jau „pasenusius“ kūrinius. Anaiptol – čia skirtingų kartų atstovai sublizga savo modernumu ir profesionalumu nepriklausomai nuo amžiaus“, – džiaugiasi Vaidas.

Pasiteiravus, ar projekte galėtų atsirasti kolektyvas, kokio trūko Lietuvai, V.Baumila pastebi, kad jau seniai ant scenos karaliavo puikiai dainuojančių ir šokančių vaikinų grupė. „Būtų nuostabu išgirsti kažką panašaus į lietuviškuosius „One Direction“. Juk kažkada buvo „Bavarija“, buvo „Pikaso“ – seniai neturėjome tokios grupės“, – sako atlikėjas.

Vaidas Baumila / LNK nuotr.
Vaidas Baumila / LNK nuotr.

Be visiškos žanrų įvairovės kaip dar vieną projekto privalumą „Lietuvos balsas. Kartos“ komanda išskiria ir jautrias, širdį paliečiančias dalyvių istorijas.

„Neneigsiu, esu jautrus, o projekto istorijos nuostabios, pasirodymai labai jausmingi, todėl visko gali būti – gal pasirodymų metu išvysite net ir visko mačiusių mokytojų ašarų, – šypsosi V.Baumila ir linki visiems dalyviams nepamiršti pasimėgauti magiška akimirka scenoje. – Galvokite ne tik apie mokytojus, bet ir apie žiūrovus, kuriems čia ir dabar kuriate stebuklą“.

„Lietuvos balsas. Kartos“ LNK ekranuose startuoja sausio 2 d., sekmadienį. Jau nuo pat pirmųjų aklųjų perklausų skirtingi duetai ir kolektyvai varžysis dėl galimybės patekti į finalą, kuris kartu su tūkstantine žiūrovų minia vyks kovo 11 d. 19 val. „Avia Solutions Group“ arenoje.

Užsitikrinti geriausias vietas į finalinį koncertą galima jau dabar, o nekantriausi žiūrovai turės galimybę gyvai stebėti ir dvikovas, kurios arenoje vyks sausio 7 d. bei pusfinalį, numatomą sausio 9 d.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama