Balsingasis BØRNS Vilniuje: vienuolyno kieme – intymus muzikinis vakaras

Grupės „BØRNS“ koncertas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-18 22:48
Jo talentas jau spėjo sužavėti milijonus psichodelinės indie roko ir popmuzikos mylėtojų visame pasaulyje, o jo kūriniai tapo vienais populiariausių „Spotify“ paieškoje. „Rolling Stone“ jį vadina vienu geriausių jaunosios kartos šoumenų, o Taylor Swift – numylėtiniu savo favoritų sąraše. Kas jis? Tai 24-erių amerikietis Garrettas Bornsas.

Ketvirtadienio vakarą „Piano.lt“ vasaros terasoje – sostinės Pranciškonų vienuolyno kieme – vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengė amerikiečių žvaigždė BØRNS.

Vilniaus publikai grupė pristatė savo pirmąjį, praėjusių metų spalį išleistą studijinį albumą „Dopamine“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Vilnių koncertuoti atvykstantis BØRNS – apie Lietuvą, Taylor Swift ir populiarumo kainą

Po šiuo iš pirmo žvilgsnio kiek skandinavišku BØRNS pavadinimu slepiasi talentingasis 24-erių amerikietis Garrettas Bornsas. Tiesa, į sceną lipa jis ne vienas – drauge su muzikantais.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Charizmatiškąjį G.Bornsą jau spėjo pamėgti ne tik muzikos, bet ir mados gerbėjai. Jis – įtakingo mados žurnalo „Vogue“ ir mados namų „Gucci“ favoritas, be to, buvęs magas, scenoje žiūrovams taip pat negailintis įspūdingų šou.

Vaikino vardas jau dabar linksniuojamas perspektyviausių žvaigždžių sąrašuose, todėl nenuostabu, kad pamatyti jį gyvai su nekantrumu laukė ir Lietuvos publika.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Į „BØRNS“ koncertą Vienuolyno kieme susirinko muzikos gurmanai. Jų neišgąsdino ir lietingo oro prognozė – skėčių šįkart neprireikė. Romantiškos ir net kiek hipnotizuojančios melodijos bei moterišką vokalą primenantis G.Bornso balsas puikiai derėjo su nevasarišku lietuviškos vasaros oru.

Pagrindinių vakaro svečių teko palaukti, tačiau laikas čia neprailgo, apie 19 val. į sceną „apšildyti“ JAV muzikantų lipo rokeriai „Freaks On Floor“.

Galiausiai į sceną žengė ir pagrindinės žvaigždės. G.Bornsas – išskirtinės išvaizdos asmenybė, savo išraiškingumu spėjęs užburti milijonus. Jam muzikos kritikai jau prognozuoja ir „Grammy“ apdovanojimą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vilniuje į sceną „BØRNS“ lipo vilkėdamas aptemptus džinsus ir pilvo nedengiančią palaidinę. Ne vienas žiūrovų minioje šnabždėjosi, kad tikrai spėjo spėjo patikėti, jog G.Bornsas – balsinga mergina.

Tačiau tokios kalbos anaiptol nepiktina amerikiečių muzikanto.

„Aš niekuo prieš. Man tai net šiek tiek patinka... Tai priverčia įsiklausyti. Šiais laikais muzikoje nebėra daug paslapties, nes viską gali rasti internete. Taigi jei kažkas sudvejoja, man smagu“, – dar prieš koncertą Žmonės.lt duotame interviu sakė G.Bornsas.

Koncertas Vilniuje – jautrus, intymus. Čia skambėjo garsiausi grupės hitai, tarp kurių – „Electric Love“, „Sunday Morning“, „Fool“, „American Money“, „10000 Emerald Pools“ ir daugelis kitų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama